Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

1995 yılında sektöre dahil olduk ve 2001 yılında GİRİŞİM MAĞAZA EKİPMANLARI LTD. ŞTİ. Firmamızı kurarak çalışmalarımıza devam ettik.

2004 yılında ahşap ürünlerde daha özel çalışmak gerekliliği sebebiyle, SF GRUP LTD. ŞTİ. Adı altında ahşap üretim tesisimizi oluşturduk. 2010 yılına kadar sadece perakende sektöründe, projelendirme, ekipman tedariği ve ahşap üretim konularında faaliyet gösterdik.

2010 yılından itibaren SİZ değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, bünyemizde mimari kadro oluşturarak, mağazalarınızı anahtar teslimi yapmaya başladık. Bununla birlikte; yine talepler doğrultusunda, sadece perakendeye değil hizmet sektörüne de projeler ve uygulamalar yapmaya başladık.

Bu aşamada ihtiyaç duyduğumuz kurumsallaşma gereği olarak CLUB-ART markamızı oluşturduk.

GİRİŞİM MAĞAZA EKİPMANLARI ve bu şirketin markası olan CLUB-ART bünyesinde; perakende ve hizmet sektörünün gerçek kahramanları olan SİZ değerli müşterilerimizle birlikte bir bütünüz. Bu bütünün parçaları olarak SİZ’lerle birlikte; sektörün, en gözde ve en çağdaş mekanlarını oluşturuyoruz. SİZ’ler ve BİZ’ler; sektörümüze ve mekanlara, birlikte anlam ve değer katmaktayız. Çünkü; birlikte daha FARKLI, birlikte daha ÜRETKEN ve birlikte daha ANLAMLI olduğumuzu düşünüyoruz.

Amaç

Temeldeki amacımız; her projede mekanın kendisine özgü bir kimlik oluşturmaktır. Birbirinin kopyası durumundaki farklı mekanlar, bu mekanların müşterileri açısından, seçilme niteliğini kaybetmektedir. Birbirine benzeyen mekanlar yerine, birbirinden ayrışan ve tamamen kendi kimliği oluşturulmuş satış ve hizmet noktaları; tüketiciler açısından daha akılda kalıcı ve tercih edilir olacaktır.

Bu amaç doğrultusunda SİZ’lerle birlikte görevimiz; mekanlarımızı, müşterilerimizin aklında kalacağı, yenilikçi ve farkındalık yaratacak şekilde projelendirmek, dizayn etmek ve uygulamaktır.

Her iş bir fikirle başlar, projelendirilir ve gerçeğe doğru yol alır. SİZ mekanlarımızın işletmesi ile ilgili konulara konsantre olun, BİZ ise birlikte gerçekleştirdiğimiz fikri gerçeğe dönüştürelim. Hepimiz için, değer odaklı mekanlar oluşturalım.

Neler Yapıyoruz

Market, yapımarket, konfeksiyon, eczane, kırtasiye, spor mağazaları, kozmetik gibi her türlü PERAKENDE SATIŞ NOKTALARI’nın yanısıra; cafeterya, restorant, otel gibi HİZMET NOKTALARI’da çalışmalarımız arasındadır.

İşyerlerinin ve binaların cephe giydirme tasarımı ve uygulaması da çalışma alanımızdadır.

Süreç

Yapacağımız her çalışma aşağıda yazılı süreçlerden geçmektedir.
– Tanışma ve yapılmak istenen iş ile ilgili, iş sahibinin taleplerini öğrenme,
– 2D proje için ölçü alımı ve yerleşim projesi çalışması, yerleşim projesinin iş sahibi ile tartışılarak onaylanması,
– Mimari kadronun tasarım ve 3D proje çalışmalarını tamamlaması ve iş sahibi ile tartışılarak onaylanması.
– Teknik projelerin tamamlanarak fiyat tekliflerinin hazırlanması, iş sahibine sunulması ve sipariş alınması.
– Çözüm ortaklarımızdan ürün tedariklerinin yapılması ve kendi bünyemizdeki üretimlerin tamamlanarak sevkiyatın yapılması.
– Her alandaki ayrı uzman montaj ekibinin montajı tamamlaması.

Bu süreçlerdeki her çalışma, konusuyla ilgili uzman personel tarafından yürütülmektedir.

 

Hizmetlerimiz

EKİBİMİZ

Abit KULAK

Yönetim Kurulu Üyesi

Oğuz ŞİMŞEK

Yönetim Kurulu Üyesi

Serdar ŞİMŞEK

SF GRUP LTD. Yönetim Kurulu Üyesi

Nazmi ÖZERMİŞLER

Ülke Temsilcisi Almanya

Elvan SUZ

Muhasebe

Özlem İnce

Muhasebe

Engin DEMİRCİ

Üretim Yönetimi

Fethi KULAK

Montaj Teknikeri

Ali AKKAR

Üretim

Ali KALKAN

Üretim

error: Content is protected !!